facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Mirror's Edge
 

Share | 
 

 Mirror's Edge

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Aurvin Alric Arvell Leiter
Wiek : 21
Wzrost/waga : 170/68
Rodzaj magii : Odbicia
Gildia : DHC
Staż w gildii : od 27 IX X800
Liczba postów : 108
Dołączył/a : 05/05/2016
Skąd : Kraków

PisanieTemat: Mirror's Edge   Pon Maj 09 2016, 03:51

Umiejętności:

Joker [1](0PD), Skrytobójca [1](0PD), Spokojny Umysł [1](0PD),
Sprinter [1](14PD), Ulicznik [1](14PD), Szermierz [1](14PD), Sokolooki [1](14PD), Sportowiec [1](14PD), Bezszelestny [1](14PD)

Umiejętności fabularne:

Unaffected - czy to przez silną wolę, czy skłonność do ignorowania sygnałów dotyczących potrzeb organizmu, Aice'a nie czepiają się żadne nałogi i uzależnienia, niezależnie od spożycia, czy długości kontaktu. Nieco słabiej odczuwa też różne swoje dolegliwości - o ile już coś go dopadnie, na co także szanse są nieznacznie zmniejszone.

Clearance - bieganie niezwykle podnosi chłopaka na duchu. W ten sposób pozbywa się on jednej części problemów, drugą ignoruję, a na całą resztę w trakcie swoich maratonów zdolny jest znaleźć rozwiązanie. Bieg dodaje pewności siebie, poprawia humor, pozytywnie wpływa na nastawienie i wzmaga procesy myślowe, co potencjalnie może pozytywnie wpłynąć na powstawanie w głowie nowych pomysłów.

Allergy [1](0PD) - gdy przeciwnik posługuje się oszustwem w postaci iluzji, organizm Leitera natychmiast wyczuwa to, reagując pojawieniem się na plecach dreszczy. Odruch ten jest każdorazowy, pojawia się nawet przy najmniejszych działaniach iluzjonistycznych. Pozostawia nieprzyjemny dyskomfort i niechęć do przeciwnika, a z czasem wręcz obrzydzenie. Nie zapewnia żadnej odporności. Istnieje możliwość rozwoju umiejętności pod kątem rozpoznawania klas rzucanych tego typu zaklęć ([2](40PD)). Trzeci poziom blokuje natomiast czytanie w myślach ([3](60PD)). Podczas podnoszenia poziomu umiejętności, nie może znaleźć się ona w paczce, zatem koszt rozwoju nigdy nie ulega zmianie.

Magia: Mirror's Edge

Opis Magii: Magia odbić, korzystająca przede wszystkim ze szkła i luster, choć niekiedy przydatne bywają również tafle wody, czy też inne porządnie wypolerowane powierzchnie, które akurat trafią się w pobliżu. Magia ta służy do wprawnego posługiwania się odbiciami właściwie wszystkiego, oczywiście ze stosownym kosztem takich działań. Kontrola nad szkłem pozwala na tworzenie szklanych konstrukcji, mogących różnić się wielkością, czy wytrzymałością, jednak zawsze stosunkowo prostych w stworzeniu. Całość uzupełnia możliwość pokrycia różnych powierzchni srebrem, by uzyskać lustrzane płaszczyzny. Zastosowanie lustrzanych odbić umożliwia również zachowywanie szeroko rozumianej równowagi, przede wszystkim sił. Lustro jest sędzią sprawiedliwym, który za dobro... Nieważne. Broń będąca dopełnieniem Magii w swojej podstawowej formie jest właściwie jedynie rękojeścią ze sztyletu do której dobiera się odpowiednią ilość ostrzy, ale o tym mowa będzie już w PWM, a dalej również w zaklęciach.

PWM:
 
Zaklęcia D:
 
Zaklęcia C:
 
Zaklęcia B napisał:
-
Zaklęcia A napisał:
-
Zaklęcia S napisał:
-
Zaklęcia SS napisał:
-

Zaakceptowane lecz nie wykupione:
PWM napisał:
-
Zaklęcia D napisał:
-
Zaklęcia C:
 
Zaklęcia B:
 
Zaklęcia A napisał:
-
Zaklęcia S napisał:
-
Zaklęcia SS napisał:
-
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3799-sakiewki#74075 http://ftpm.forumpolish.com/t3425-a-leiter#64730 http://ftpm.forumpolish.com/t3800-shards#74076 http://intensemint.deviantart.com
 
Mirror's Edge
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Prolog
 :: Kartoteka :: Zaklęcia :: Martwi/Porzuceni
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.