HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Nabór do Rady, part 2
 

Share
 

 Nabór do Rady, part 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Nabór do Rady, part 2 Empty
PisanieTemat: Nabór do Rady, part 2   Nabór do Rady, part 2 EmptyPon Lis 30, 2015 10:52 pm

Wielkimi krokami zbliża się zamknięcie naboru na stanowiska Asystentów w Radzie. Nie oznacza to jednak, że to koniec zmian, które wprowadza Rada.
By zachować równowagę w interesach wszystkich gildii podczas posiedzeń Rady, a Policja Magiczna zachowała swoją autonomię, Mistrzowie Legalnych Gildii Magów i Najemników mają obowiązek wystawić po jednym reprezentancie, który będzie uczestniczył we wszystkich spotkaniach Senatu i będzie posiadał prawo wypowiedzenia się na posiedzeniach, niezależnie od tematu rozmów.

Reprezentant odpowiadać będzie przede wszystkim za utrzymanie dobrych stosunków z radą, jak i o dobro własnej gildii i jej członków. Może być to mistrz gildii, osoba przez niego powołana lub wybrana poprzez głosowanie. Zastrzega się jednak, że jeden gracz może być reprezentantem tylko jednej gildii oraz żadna z jego postaci nie może należeć do Rady.

Gildie i organizacje, które mają obowiązek wystawić swoich reprezentantów:
►Fairy Tail
►Lamia Scale
►Death's Head Caucus
►Policja Magiczna

Mistrzowie Gildii mają czas do końca grudnia na wyłonienie swoich reprezentantów i poinformowanie o nich Nanayę przez PW. Lista reprezentantów pojawi się w tym temacie.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas http://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku http://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Nabór do Rady, part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do Rady, part 2   Nabór do Rady, part 2 EmptyCzw Gru 03, 2015 8:16 pm

Reprezentanci gildii i Policji Magicznej:
►Fairy Tail - Takara
►Lamia Scale - Lilin
►Death's Head Caucus - Ejji
►Policja Magiczna - Evan


Tym samym oficjalna rekrutacja na stanowiska w Radzie Magii zostaje zamknięta. Informacje na temat najbliższego posiedzenia pojawią się w Strefie Zamkniętej Rady.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas http://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku http://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
 
Nabór do Rady, part 2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.