facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Studio nagraniowe - Page 4
 

Share | 
 

 Studio nagraniowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5293
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Studio nagraniowe   Nie Sie 16 2015, 10:21

First topic message reminder :

Studio, w którym się nagrywa, jak sama zresztą nazwa wskazuje, różne materiały. Czy to reklamy, seriale, filmy, czy też po prostu czasami robi się sesję fotograficzną w odpowiednio do tego przygotowanych pomieszczeniach. Całość jest stosunkowo duża, jednak podzielona na mniejsze studia, przez co rzadko, aktorzy z różnych produkcji się spotykają.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
MG:

Dwójka magów przy wejściu została skierowana do studia nr 6C, przez co przez 15 minut najpierw szukali drogi, a w sumie przez 5 minut powinni dotrzeć tam bez problemu jak się okazało. Przy wejściu widzieli dwie osoby, mężczyznę i kobietę. Kobieta była wysoka, szczupła, z długimi, falowanymi blond włosami, które łagodnie opadały jej na plecy i barki, na jej twarzy malował się delikatny uśmiech. Ubrana była w długą, czarną suknię, wyraźnie podkreślającą jej ponadprzeciętne, kobiece walory, choć zdecydowanie, nie przodowała w tej konkurencji. Mężczyzna zaś był wyższy od niej, szczupły, o krótkich brązowo-czarnych włosach i idealnie przystrzyżonym zarostem dookoła was. Zdawał się być podirytowany, ale jeszcze się trzymał. Nie odzywał się, gdy Rin rzuciła do magów:
-Wakamano-kun? Byakuton-kun? - zapytała z tym delikatnym uśmiechem, a po potwierdzeniu, czule każdego z nich przytuliła mówiąc -Jestem Rin i to ja zarządzam całym biznesem Magi-Coli. Mój towarzysz to Ieyasu. Oczekiwaliśmy was, chodźcie. - po czym ruszyła spokojnym krokiem, razem z towarzyszącym jej mężczyzną. Po jakichś trzech minutach znaleźli się przy garderobach, gdzie Ieyasu się odezwał -Idąc dalej tym korytarzem, traficie, na miejsce, gdzie będziemy nagrywać. Obecnie możecie w tym pokoju trochę odpocząć. My musimy jeszcze kilka szczegółów ustalić. Ah, jakbyście wymyślili jakieś hasło reklamowe, możecie je nam podać. Jeśli zostanie wykorzystane dostaniecie dodatkowe wynagrodzenie. - poinformował z westchnięciem, po czym powoli ruszył dalej, tam gdzie wcześniej wskazał im, gdzie mają się udać, jak będą gotowi.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Władca Kasztanów - Gonzales Gick
Wiek : 14
Wzrost/waga : 140cm/38,8kg
Rodzaj magii : Magia żywiołu - Ogień
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 5lat
Liczba postów : 428
Dołączył/a : 28/01/2015

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   Sob Maj 05 2018, 02:21

- To co daje odetchnienie? - zapytał Gonzales w kwestii berecika i innych artjefektów, jakie posiadał jegomość, po czym się chłopaczek zaśmiał i szturchnął lekko Kasztana, żeby ten też to zrobił. I tak oto Gonzales zarzucił kolejnym jakże to zuchwałym żartem.
Żarty jednak żartami, ale robota co do wykonania była, to rzecz konkretna, która konkretne pieniądze może przynieść. Pieniądze zaś to artjefekty, a artjefekty to epickość, a epickość to chwała, sława i wszystko w imię dumnej, wspaniałej i potężnej gildii, jaką było Fairy Tail.
Gonzales Gonzo Gick nad postawionym pytaniem musiał się zastanowić. Niby gdyby zagrał jednorazowo, to gdyby było to coś naprawdę epickiego, to zarówno wpadłaby mu sława, chwała i tak dalej. Tyle, że w mnóstwoodcinkowym przedsięwzięciu zyskałby sobie jeszcze większą sławę, o ile tylko nie wrzuciliby go w rolę jakiegoś statysty...
- Hmm... - zamyślił się Gonzales, drapiąc się po głowie. To była całkiem poważna decyzja. Podpisywanie umów mogło wiązać ze sobą nieprzyjemne konsekwencje, ale Gonzales Gonzo Gick był w końcu odpowiedzialnym chłopaczkiem! Tak mu się przynajmniej wydawało... A jako Władca Kasztanów dysponował taką potęgą, że gdyby w tej umowie znalazło się coś nie w porządku, to swym sprytem zdołałby z tego jakoś szczęśliwie wybrnąć. Zatem po chwili zastanowienia Gonzales Gonzo Gick pokiwał stanowczo głową.
- Jeśli będą kanapki i soczki, to mogę zostać na dłużej. Nie godzi się bowiem, aby tak wielki talent tylko jednokrotnie zabłysnął swą wspaniałością. Mój ogień musi buchnąć z rozmachem! Rozpalić się w tysiącach serc, a stamtąd przenieść się na stodoły! Nie minie kilka dni, a z tych stodół zapali całe wsie i miasta, po czym pozna ten ogień cały już świat! A kiedy już się rozprzestrzeni, to będzie płonął! Jasno i wyraźnie! Tak długo, jak będzie trzeba! - zadeklarował swoją gotowość i swój entuzjazm, którego było naprawdę dużo w tej chwili. Chłopaczek był wielce podekscytowany tym, że zostanie sławny, ludzie będą go prosić o autografy, a dziewczęta będą wieszać sobie w sypialniach jego plakaty. Gonzales czuł, że oto właśnie rozpoczynała się jego wielka kariera!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 http://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo http://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5293
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   Sro Maj 09 2018, 13:20

MG:

-Przerwę, haha! - odparł mężczyzna w bereciku. Mimo wszystko, motywacja Gonzalesa go ucieszyła. -Świetnie! Mamy kilka ról pierwszoplanowych, w kilku różnych serialach. Komediowym, pseudodokumentalnym, ale także jednym detektywistyczno-science-fiction. - powiedział po czym wystawił palec wskazujący, chcąc opisać każdy z poszczególnych seriali -Serial komediowy będzie się opierał na rodzinie, która straciła jednego z rodziców. Jeszcze nie możemy się zdecydować, ale najpewniej matkę. Wobec tego konieczna będzie pomoc z zewnątrz, magiopiekunki, która przy pomocy magii i swoistej mądrości, acz niekoniecznie tej mędrczej, raczej takiej "ulicznej", pomoże rodzinie wyjść na prostą. - następnie wystawił jeszcze palec środkowy, co łącznie dawało już dwa palce -Serial pseudodokumentalny będzie opierał się na kilku różnych segmentach, pokazywanych w różnych przedziałach. Niekiedy kilka odcinków nakręcimy w szkole, niekiedy w szpitalu lub przychodni, a jeszcze niektóre będą bardziej mobilne. Stworzymy niemalże cały alternatywny świat, choć dziejące się tam wydarzenia będą też skrajnymi przypadkami "z życia wziętymi", z których można pośmiać się w lacrymonecie. Mimo to, postaci zachowują się tam poważnie, mimo absurdów sytuacji. - wyjaśnił na spokojnie. I wreszcie palec serdeczny dołączył do pozostałej dwójki, dając liczbę trzy. -I ostatni serial to serial, w którym połączymy wątek szpiegowski z technologiami jak z prawdziwych filmów fantastyczno-naukowych, w których trzeba będzie ratować świat przed upadkiem. Możliwe, że jak się przyjmie, to serial będzie tylko wstępem do wspaniałych filmów. - wyjaśnił, po czym wyjął umowę. Jedna, na rolę jednorazową, druga, na dłuższy okres czasu. Za rolę epizodyczną dostaną 10.000 klejnotów, z kolei przy umowie na dłuższy okres czasu, za każdą rolę dostaną minimum 20.000 klejnotów, ale musi zagrać w przynajmniej kilku odcinkach (dla uproszczenia, minimum 3 misje związane z aktorstwem i odgrywaniem roli [niekoniecznie u mnie], z 6 wykonanych w najbliższym czasie wliczając tą obecną). Nic tylko wziąć i przybić kasztanim tyłkiem pieczątkę na znak zgody. Oczywiście, złamanie umowy na dłuższy okres wiązałoby się z karą porządkową, tj. 75.000 klejnotów, które Gonzales bądź w przypadku jego nieosiągalności, jego gildia, będzie musiała wpłacić na studio filmowe. Gdyby Kyle się ocknął i także chciałby pracować przez dłuższy okres czasu, wówczas koszty poniósłby jego teatr.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Władca Kasztanów - Gonzales Gick
Wiek : 14
Wzrost/waga : 140cm/38,8kg
Rodzaj magii : Magia żywiołu - Ogień
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 5lat
Liczba postów : 428
Dołączył/a : 28/01/2015

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   Pią Maj 11 2018, 14:56

Entuzjazm Gonzalesa był wielki. Tak wielki, że gdyby miał formę ciekłą, to wypełniłby niejedną półlitrową butelkę i mógłby być sprzedawany jako "Kasztanowy Entuzjazm", o smaku świeżych kasztanów, rzecz jasna. Tak było zanim usłyszał propozycje w czym mógłby zagrać. Kiedy już ich wysłuchał, to ten eksplodujący entuzjazm mógłby zostać wykorzystany jako broń masowego rażenia. Oczywiście wszystkie propozycje miały w sobie coś ciekawego, ale ta ostatnia... Czyż istniałaby lepsza rola dla młodego bohatera, którym był Gonzales, niż ratowanie świata?! I to z jakąś niebywałą fantastyczną technologią?! Akcja! Wybuchy! Artjefekty! Wszystko czego Gonzales potrzebował! Bez wahania wziął tę większą umowę, w której więcej płacą i podpisał ją. Miał nawet w zanadrzu epicki długopis, którym mógł tego dokonać! Co zaś do warunków pobocznych... Gonzales był odpowiedzialny, nie było czym się przejmować! Chyba...
- Dobra doktorku, nie traćmy czasu! Gdzie są te niesamowite cudeńka, którymi będę ratować świat?! - zapytał i już zaczął biegać po studiu, rozglądając się za rzeczami, ciekawostkami i tym podobnymi. Tyle w nim energii było, że musiał ją gdzieś jakoś wyładować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 http://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo http://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5293
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   Nie Maj 13 2018, 18:20

MG:

Tak oto Gonzales podpisał cyrograf z wytwórnią serialową.
-Dobrze wiec, chodźmy. - powiedział producent, licząc, że Kasztani Władca jednak pójdzie za nim. Idąc przez studio pewnie do odpowiedniej scenerii postanowił wprowadzić mu trochę jego postać. -Będziesz grał Chrisa Carter, agenta FRN, Fioryjskich Rezerw Naukowych. Ze względu na specyficzny wypadek podczas ery wojen gildyjnych, zacząłeś młodnieć. Proces udało się zatrzymać, jednak dziecięcy wygląd sprawia, że nie jesteś traktowany poważnie przez swoich współpracowników i oddelegowywany jesteś do pomniejszych zadań, jak robienie kawy czy odbieranie telefonów, szykowanie raportów. - wyjaśniał na spokojnie -Ważne jest to, byś nie korzystał na razie z magii. Jeżeli jakąś posiadasz, powiedz jakąś, wpleciemy to w wątek serialu. No i musisz grać opanowanego, chłodno myślącego agenta. Nie przejmującego się opinią innych. I celem twojej postaci jest dowieźć swej wartości. - no to miał trochę do zapamiętania. -Obecnie FRN stara się doprowadzić do pokoju pomiędzy gildiami, by móc wprowadzić w Fiore ustrój zbliżony do dzisiejszego. W końcu okres wojen gildyjnych to końcówka VII wieku. Strój odpowiedni dostaniesz, nie martw się. Wracając do tematu. FRN stara się doprowadzić do pokoju pomiędzy gildiami, ale twój dobry przyjaciel, który nigdy by nie zrobił nikomu krzywdy, Ernold Friday, zaczyna być pod czujną lupą FRN. Jego wynalazki oraz olewanie prośby od rządu o pomoc sprawiają, że niedługo może zostać oskarżony o handlowanie bronią, byle tylko służby mogły badać jego sprzęt. - wyjaśnił na spokojnie, po czym wskazał mu garderobę. -Nakręcimy też kilka takich luźnych scen chodzenia przez miasto, wraz z przejściem do siedziby FRN, asystenci wszystko ci wyjaśnią. Potrzebne są między innymi do intra oraz wprowadzenia wątku. Pierwszą istotną sceną będzie ta, gdzie wszyscy agenci zostają wezwani na naradę, a ty dostajesz za zadanie odbieranie telefonów z ich biurek oraz segregację raportów. Musisz wymyślić jakiś sposób, by ta robota przypadła komuś innemu. Bez magii czy wyrzucania papierów, albo ich olewania. - zaznaczył -Najlepiej, jakby była to jakaś szybka kontra, tak by szef nie mógł oponować, dobrze? - przedstawił Gonzalesowi odpowiednie zadanie, po czym dodał -Czekamy na planie.
A w garderobie czekał na Gicka całkiem ładny, staromodny garnitur. Jakimś cudem do niego dopasowany. Pewnie magia. A gdy był już gotowy, mógł odebrać scenę.

Gonzo: W przeciągu następnych 5 misji, 2 z nich muszą być misjami ściśle związanymi z aktorstwem, odgrywaniem roli. Za każdą z nich zarobi minimum 20.000 klejnotów. Jeśli nie wywiąże się z umowy, zostanie obarczony kosztem 75.000 klejnotów, zaś jeżeli odmówi płatności, kosztami tymi zostanie obciążona jego gildia.

Ogólnie, jeżeli chcesz możesz nawet odegrać kilka podejść do roli, np. w pierwszej spalasz dokumenty, ale takie rozwiązanie, jak mówił reżyser, jest nieakceptowalne. Możesz również zaprezentować kilka ciekawych rozwiazań, na rozwiązanie danego problemu. Scena będzie miała miejsce w biurze, gdzie ustawione jest kilkanaście biurek w dwóch kolumnach, a pod jedną ścianą, z jednej strony jest gabinet szefa, a po drugiej - pokój narad, jakby co.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Władca Kasztanów - Gonzales Gick
Wiek : 14
Wzrost/waga : 140cm/38,8kg
Rodzaj magii : Magia żywiołu - Ogień
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 5lat
Liczba postów : 428
Dołączył/a : 28/01/2015

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   Wto Maj 15 2018, 13:49

Opanowany... I chłodno myślący... To niezbyt pasowało do młodego Gonzalesa, ale to było wymagane do wielkiej epickości! Chłopaczek był w stanie zaakceptować tę rolę dla większego dobra. Od razu stłumił swój entuzjazm, aby stać się chłopcem opanowanym i chłodno myślącym. Wyprostował się, zdjął że epickie czarne okulary, powoli je przetarł i założył z powrotem.
- Ogień. Moją magią jest ogień - oznajmił chłodno. Już się zaczął wczuwać. - Wszystko zrozumialem, sir. Melduję swoją połowiczną gotowość - w końcu musiał się jeszcze przebrać w garnitur. To był... Był jego pierwszy garnitur... Chwila ta jednak nie była tak uroczysta, jak mogłaby być. Gonzales jak najszybciej chciał przejść do działania, dlatego szybko się przebrał i szybko pobiegł na plan filmowy. Swe epickie, czarne okulary postanowił zachować, jako rekwizyt go charakteryzujący i typowy dla jego postaci.
Tak oto należało się zabrać za robienie sceny. Chłopaczek rozejrzał się po przestrzeni, chwilę pomyślał, pokiwał głową i był już gotów przejść do działania. Wziął głęboki oddech...

Chris nie miał pojęcia w jakim celu zwołano naradę "najważniejszych agentów". Dlaczego również nie zaproszono na nią jego samego. Zostawili go w biurze, żeby układał papiery i odbierał telefony. Wymłodzony agent nie był z tego powodu zadowolony. Nie znał się na papierkowej robocie, a kiedy po raz czwarty odbierał telefon od żony agenta Szyszki, zaczął się zastanawiać, czy ta niewiasta aby na pewno dzwoniła z troski o swego męża, czy lubiła słuchać jego głosu...
- Tak proszę pani... Jest na naradzie... Jest bezpieczny. Nie, nie wiem co jadł na obiad. Proszę pani, jestem pewien, że odzwoni -rzekł i powoli odłożył słuchawkę. Był wściekły, ale nie na telefon. Nie też na panią Szyszkową. Nie było sensu, żeby okazywać złość jej, lub telefonowi. To nie była ich wina.
Chris przeniósł wzrok na stertę dokumentów obok. Zmarszczył brwi i szybko przekartkował papiery. Nie widział w nich nic sensownego. Nie miał najmniejszego pojęcia co z nimi miał niby zrobić. Schować? Pokolorować? Zjeść? Czy to w ogóle było istotne, co mogło się z nimi stać? Chris zdjął okulary i przetarł zmęczone oczy. Miał już dosyć traktowania go jak dziecko, na które być może wyglądał, ale dawno już nim nie był. Wstał od biurka, wziął łyk kawy i ruszył w kierunku gabinetu szefa. Powoli i grzecznie otworzył drzwi, darując sobie jednak zbędną czynność pukania. Szef mógł się o to przyczepić, ale Chrisa to nie obchodziło. Tamten człowiek i tak nie był kimś, kto zasługiwałby na powszechny szacunek. Chyba... Nawet jeśli, to przy tym nie zasługiwał na szacunek Chrisa.
- Rozumiem, że zatrudnienie sekretarki wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale gdyby od codziennie zamawianej pizzy zaoszczędzić, nie biorąc podwójnego sera, nad którego kwestią nasi agenci prawdopodobnie obradują już od ponad dwóch godzin, to jestem pewien, że byłoby nas stać na taką - powiedział w miarę spokojnie Chris, aczkolwiek dość ofensywnie, by nie dać szefowi szansę na odpowiedź. - Poza tym, nie lubię ananasa... - rzekł złowrogo oschłym tonem, po czym opuścił gabinet.


- I jak poszło? - zapytał radośnie chłopaczek po odegraniu tejże sceny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 http://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo http://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Studio nagraniowe   

Powrót do góry Go down
 
Studio nagraniowe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Wschodnie Fiore
 :: Clover
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.