HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Promenada - Page 8




 

Share
 

 Promenada

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Kashima


Kashima


Liczba postów : 184
Dołączył/a : 09/02/2015
Skąd : -

Promenada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Promenada   Promenada - Page 8 EmptyWto Lut 24 2015, 22:07

First topic message reminder :

Promenada ciągnie się nieprzerwanie wzdłuż plaży, wybrzeża oraz nabrzeża portowego miasta. Ten brukowany trakt jest częstym miejscem spacerów zarówno mieszkańców jak i odwiedzającyh Hargeon.




 Odetchnąłem głęboko, idąc powoli nieco wyboistą promenadą. Moja walizka lekko stukotała, przeskakując kółeczkami z kamienia na kamień.
 Po pięciu dniach spędzonych na statku, podrużując z Neverbeen, byłem strasznie zadowolony z możliwości przejścia się po stałym lądzie. Prawdę mówiąc nie lubię podróżować drogą morską... ciężko znoszę bujanie, zwłaszcza gdy spadam w nocy (albo w dzień) z koi...
 Zastanawiałem się nad tym co mnie czeka tu w Fiore. Przede wszystkim ten kraj był dla mnie wielką niewiadomą... Znaczy, przed wyjazdem spędziłęm sporo czasu w bibliotece, przeglądając wszelkie przewodniki i tym podobne, w celu znalezienia informacji, ale znając życie nie widziałęm nawet czubka góry lodowej.
 Przystanąłem na chwilę pod drzewem. Było w miarę ciepło (na tyle, żebym zdjął swój płaszcz, który teraz przewieszony w pół niosłem w lewej ręce) a na niebie nie było śladu nawet jednej chmurki. Słoneczne refleksy tańczyły po powierzchni morza. Nie wiedziałem dokładnie, w którym punkcie miasta jestem ani gdzie się dalej udać.
Ruszyłem więc dalej, rozglądając się za kimś, kto mnie oświeci.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Pace


Pace


Liczba postów : 685
Dołączył/a : 04/01/2013

Promenada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Promenada   Promenada - Page 8 EmptyPon Cze 12 2017, 11:18

Stałem tak, zastanawiając się, gdzie też by się tu teraz wybrać na przygodę, kiedy Black uświadomiła mi mój nietakt mocnym uderzeniem w kostkę.
-Ała! Oszalałaś?-
Po czym, kiedy Black próbowała nakłonić mnie do ukłonu, sam szybko ukłoniłem się najniżej jak umiałem
-Wybacz Gaeleanie. Dziękuję, że poświęciłeś mi swój cenny czas-
Spojrzałem na Black i wyszczerzyłem się w uśmiechu
-Zadowolona?- zaśmiałem się i podniosłem głowę. Oddech Gaeleana był niezwykle kojący i przywodzący na myśl ciepło domowego ogniska, co sprzyjało, na moje szczęście lub nieszczęście, mojemu rozluźnieniu.
Miałem wrażenie, że wszystkie moje mięśnie są tak spięte, jakbym pracował ciężko przynajmniej przez tydzień.
Słowa Gaeleana trochę mnie zaniepokoiły.
-Ishvan? Czy oni nie są wrogo nastawieni do Fioreńczyków?-
Po głowie chodziło mi jeszcze jedno...
-Kamishirosawa... Kamishirosawa... Znam to nazwisko... Takara Kamishirosawa, jeden z czołowych magów Fairy Tail... albo były czołowy mag? Dawno już o nich nie słyszałem... Zrobimy jednak tak jak zechcesz... Niebawem ruszymy do Ishvanu...-
Jednak zanim wyruszymy, musimy się przygotować.

[z/t]
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4712-skarbiec-lodowego-krola https://ftpm.forumpolish.com/t4662-pace
 
Promenada
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Wschodnie wybrzeże :: Hargeon
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.