facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Księga Wodnego Smoka
 

Share | 
 

 Księga Wodnego Smoka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Księga Wodnego Smoka   Nie Sty 11 2015, 15:15


  Magia oparta na jednym z czterech żywiołów, pradawnych elementów wszechświata. Wodę można znaleźć wszędzie, to ona daje życie. Bez wody nie istniałoby życie na Ziemi. Woda potrafi też niszczyć – powodzie, sztormy, tsunami... Wodę należy szanować, jako jeden z najpotężniejszych żywiołów. Szczególnie, jeśli jej użytkownik jest Smoczym Zabójcą Wody...


 • Tak jak każdy Smoczy Zabójca jest w stanie regenerować się (rany, energia oraz magia) poprzez zjadanie swojego elementu - w tym przypadku wody. Wymagane jest, aby woda była źródlana i czysta. Im czystsza woda, tym szybsza regeneracja. W przypadku wody zanieczyszczonej (mowa tu o chemikaliach czy truciznach itp.), jest ona w stanie zagrozić Smokowi - jednakże dalej regeneruje swoje moce.
 • Będąc Smoczym Zabójcą ma lepiej rozwinięte zmysły od innych. Tyczy się to szczególnie przebywania w wodzie, gdzie ma perfekcyjną widoczność i doskonale słyszy. Dodatkowo, wyczuwanie skórą drgań wody potrafi jej powiedzieć co znajduje się poza zasięgiem jej wzroku - choć to wymaga skupienia. Oczywiście nie ma także problemu z mówieniem pod wodą.
 • Odporność na żywioł wody - skóra nie marszczy się pod długim wpływem wody, a utopienie jej jest niemożliwe, ponieważ:
 • Skrzela - Znajdujące się tuż pod uszami, pobierają tlen z wody za każdym razem, kiedy mają z nią kontakt. Mimo wszystko, dziewczyna wciąż ma własne płuca - więc podczas przebywania na lądzie nie są używane, a smoczek nie odczuwa żadnego dyskomfortu z posiadania ich.
 • Oczywiście umie perfekcyjnie pływać - intuicyjnie. A znajdując się całkowicie we wodzie, jej ciało otulają małe wiry czy też prądy, które nieznacznie zwiększają jej szybkość i ogólną mobilność podczas poruszania się w wodzie.
 • Hydrokineza - umiejętność tworzenia lub zwiększania ilości wody w stanie ciekłym, używając psychokinezy do powielenia cząsteczek w niej zawartych. Polega także na umiejętność manipulacji wodą... Tyczy się to tylko mniejszych ilości, oczywiście - kontrola do połowy litra, tak samo wytwarzanie, do połowy litra na post.
 • Wciąganie wody z otoczenia – głównie z roślin (np. owoców), w celu użycia jej. Nie jest wstanie wykonać tego w przypadku Królestwa Zwierząt (czyli też ludzi, dla tych mniej kumatych). Oczywiście roślina/substancja pozbawiona wody... jest całkowicie sucha, czyż nie? Diangen jest w stanie "wyssać" wodę w ilości 250 mililitrów (Chyba, że roślinka posiada mniej, wtedy smuteczek). Jeśli w wodzie jest zawarta substancja zupełnie obca dla maga, to wyciągnie on nią wraz z wodą. W innym przypadku woda zostaje odzielona od ów substancji.
 • Choroba Lokomocyjna. W celu unikania wymiotów, należy jej pod żadnym pozorem nie umieszczać w środkach transportów, dobrze radzę.
 • No i ostatecznie: Zaklęcia Smoczego Zabójcy Wody są silniejsze od zaklęć zwykłego Maga Wody. (Niewielki bonus, ale zawsze coś, nieprawdaż?)

[D]


 • Pwll (Kałuża) – Przyznam się, że zaklęcie zapożyczone od Acltarii (Ilama de la Teletransportación , za jej zgodą, dlatego ta sama ranga i te same wartości). Polega na zamianie ciała maga w kałużę i przemieszczeniu w inne miesjce, gdzie następuje zmaterializowanie się ciała. Cały proces trwa około 2-3 sekund. Ilość użyć zaklęcia na walkę czy misję zależy od odległości przeniesień. Pula wynosi 15 metrów (więc przenosząc się raz na 2m, zostaje do 'zużycia' jeszcze 13m).
 • Chwip Dŵr (Wodny Bicz) - Na okres 3 postów kumuluje wokół rąk ok. 3 litrów wody. Dzięki umiejętności hydrokinezy jest w stanie daną wodą dowolnie poruszać, głównie formując ją w podłużny kształt. Jest to jakby dodatkowa kończyna, którą DS może uderzyć kogoś innego - siłą nie przekraczającą siłę ciosu dorosłej kobiety. Wystarczająco, aby wytrącić komuś coś z ręki, lekko poobijać czy przy szczęściu - podciąć nogę. Smagnięcie takim biczem najwyżej pozostawi lekko pobolewający, czerwony ślad. (Gif przedstawiający mniej-więcej formę bicza).
 • Arata - Pozwala Diangen na przyzwanie małej kapucynki z rulonikiem na pleckach. Tam, Diangen może umieścić rysunek/list/mały przedmiot a następnie podając małpce imię jakiejś osoby i myśląc o niej, wysłać ją do tej osoby. Kapucynka dociera do celu po 3 postach niezależnie od jego lokalizacji. Cel może również podarować coś małpce, by ta zaniosła to Diangen. Podróż powrotna również zajmuje małpce trzy posty. Do użycia raz na dzień fabularny.

[C]


 • Glaw Yn (Deszcz) - Deszczyk? To nie jest zwyczajny deszczyk.. Mag umieszcza odpowiednią ilość wody (w miarę możliwości), w wysokości 5 m nad oponentem (średnica 3m). Następnie, w wybranym przez maga momencie następuje „uwolnienie” wody, która w postaci kropel-igiełek spada na przeciwnika. Tworzy się duża ilość małych, niegłębokich, lecz umiarkowanie bolesnych ran (zadrapania, skaleczenia, nacięcia).
 • Corff Dŵr (Wodne Ciało) - Co to za DS, jeśli nie jest w stanie zamienić swego ciała w dany element? Tak więc na tym polega to zaklęcie – ciało maga zamienia się wodne, na okres 1 posta. Tym samym, wszelkie ataki większej szkody jej nie robią (za wyj. Elektryczności, Ognia, Lodu, zaklęcia cieplne etc, logiczne, że na zaklęcia umysłowe nie ma to wpływu), a sam użytkownik zaklęcia zyskuje większą elastyczność i zwinność. Oprócz tego, uderzenie z takiej wodnej ręki też nie jest przyjemne, ale to już inna historia..~ Utracenie jakiejś ilości wody w tym stanie może być dość szkodliwe dla użytkownika, kiedy wraca do stanu pierwotnego. Oczywiście (np. po skończonej) walce mag może ponownie "wchłonąć" stracone litry wody, ponownie aktywując zaklęcie. Proces ten trwa dłużej, lecz całkowicie "uzdrawia" organizm po powyżej opisanej stracie.
 • Pwysau (Ciśnienie) – Zaklęcie polega na wytworzeniu odpowiedniej siły parcia (siły nacisku) wody, w celu wytworzenia odpowiedniego ciśnienia. Siła nacisku jest stała, lecz grubość strumienia wody już nie – co tworzy już różne ciśnienie. Czyli może powstać gruby słup wody (optymalnie 0,5m średnicy, 5m zasięgu), który tylko odepchnie oponenta, albo cienki pocisk z wody o sile pocisku (siła i wielkość jest równa z tą normalnych), lub strumyczek o średnicy milimetra, o zabójczym ciśnieniu, który z bliskiej odległości da radę przebić metal.
 • Glud (Klej) - Zaklęcie sprawia, że cząsteczki wody gwałtownie powielają się w cieczy, która zachowuje swoją pierwotną objętość - zwiększa się więc jedynie gęstość i ciśnienie w danym miejscu, przez co woda stopniowo "twardnieje". W przypadku 10 litrów, zyskuje ona właściwości fizyczne podobne do gęstej galaretki. Mniejsza objętość wody poddana zaklęciu sprawia, że woda jest twardsza i coraz bardziej przypomina ciało stałe, kamień, a większa - twardość i zwięzłość formy jest coraz mniejsza, woda przypomina coraz bardziej swoją pierwotną formę, ciecz. Czas trwania to dwa posty.

[B]


 • Dome (Kopuła) – Za pomocą wody, mag tworzy kopułę o wysokości 2m. Tworzy ją szybko wirująca woda, pod wysokim ciśnieniem. Wejście w taką kopułę może skończyć się poważnymi obrażeniami. Zaklęcie bardziej defensywne, choć i w ofensywie znajdzie swoje miejsce. Czas działania - 2 posty. Po tym dwa posty przerwy. Zaklęcia rangi B wzwyż przebijają się, osłabione kopułą.

[A]


 • Rhuad o'r Ddraig Dŵr (Ryk Smoka Wody) - Zbierając pokaźną ilość magicznej energii w ustach, mag uwalnia ją w postaci też 'zionięcia' wodą o olbrzymiej mocy, czemu towarzyszy charakterystyczny ryk. Wystrzał wodny rozszerza się do 3 metrów średnicy w odległości 2 metrów od ust maga i dalej pozostaje stały, aż do zaniknięcia. Strumień wody potrafi sięgnąć do 30 metrów. Ciśnienie wody zaś jest znacznie silniejsze bliżej maga, na końcu wiru ostatecznie zanika. A dokładniej dwóch wirów - wewnętrznego i zewnętrznego - które wirują w przeciwnych sobie kierunkach z niesamowitą prędkością i ciśnieniem. O ile wewnętrzny wir można przyrównać do wiertła, to zewnętrzny jest spiralą cienkiej, wodnej wstęgi. Mag może wykonać ryk w dowolną stronę, a podczas 'zionięcia' (co trwa równo 5 sekund) obracać się i zmieniać kierunek pocisku - który wiadomo, nie będzie przemieszczał się równo, jakby kij - w końcu rozpędzona woda też musi się trzymać jakiś praw fizyki.


Ostatnio zmieniony przez Rozmarzona Misia dnia Sob Kwi 01 2017, 21:45, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Sob Lis 05 2016, 14:08

Chciałbym uprzejmie poinformować o przegłosowanym w CD renerfie na jedno z twoich zaklęć.

Mowa o Rhuad o'r Ddraig Dŵr, w którym czas zionięcia znerfiony został do 5 sekund. W razie gdybyś miała coś przeciwko, zawsze otwarci jesteśmy na dyskusję (lub ewentualnie wymienienie spella na innego rangi A).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Sob Lis 05 2016, 16:14

Nie zgadzam się

I co teraz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Sob Lis 05 2016, 16:24

W takim razie masz 2 opcje:

1. Przekonać mnie jakoś, że powinno być 30 sekund, na przykład nerfiąc inny element zaklęcia.
2. Wymienić na inne zaklęcie rangi A, które normalnie przedstawisz ocenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 03:04

Nie bo nie


I kim ty w ogóle jesteś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 09:30

Modem technicznym.

Radziłbym jednak zdecydować się na którąś opcję, albo po prostu sam to zmienię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 20:18

Nie ufam panu, pewnie zabierzecie mi z tymi sekundami nerkę.


Proszę o zmianę sprawdzającego, na kogoś, kogo znam :/.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 21:58

Jako pierwszy mod w tym temacie odmawiam oddania uprawnień komuś innemu. :x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 22:38

Nie kłóć się, bo powiem mamie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Nie Lis 06 2016, 23:21

Twoja mama to ja. Już wiesz, kim jestem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Pon Lis 07 2016, 00:21

Zrób mi kanapkę a nie w pbfy się bawiszHalo, Administracja, proszę o zmianę moda, skoro to moja mama to jestem na 100% przekonana, że zostanę źle sprawdzona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Sro Lis 09 2016, 18:43

Dobra, potem się potrollujemy. Teraz szybko rozwiążmy jakoś problem i wrócę do robienia ci kanapek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Wto Lis 15 2016, 20:30

Nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Wto Lis 15 2016, 21:08

No to trudno. Magia zablokowana do momentu rozwiązania sporów technicznych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Niechcianym nie nadaje się ani nazwisk, ani imion..
Wiek : Ok. 17, bo nie wiadomo kiedy sie urodziła
Wzrost/waga : 169/49
Rodzaj magii : Niechciany Smoczy Zabójca Wody
Gildia : Grimmore Heart
Staż w gildii : Dołączyła pół roku przed tym, jak zamieniono Tsukiko na Aratę.
Liczba postów : 103
Dołączył/a : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   Wto Lis 15 2016, 21:44

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2626-konto-diangen http://ftpm.forumpolish.com/t2434-niechciana
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Księga Wodnego Smoka   

Powrót do góry Go down
 
Księga Wodnego Smoka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Prolog
 :: Kartoteka :: Zaklęcia :: Martwi/Porzuceni
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.