facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Las - Page 13
 

Share | 
 

 Las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Sebastian Borkowski
Wiek : 22 lata
Wzrost/waga : 190cm/80kg
Rodzaj magii : Mutacji
Gildia : FT
Staż w gildii : krótki
Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

PisanieTemat: Las   Czw Mar 27 2014, 23:33

First topic message reminder :

Na terenach zachodnich znaleźć można znaleźć olbrzymią powierzchnię połaci zazielenionych, na których znajduje się wszelakiej maści roślinność. Drzewa zarówno liściaste jak i iglaste, krzewy, niektóre nawet z owocami jak maliny czy jeżyny, różne gatunki trawy, mchy, paprocie, kwiaty. Po prostu wszystko co matka natura mogła stworzyć. Fauna jest równie bogata. Można tutaj spotkać nie tylko typowe sarny, zające czy dziki, ale również żbiki czy żubry. Las rozciąga się na wiele kilometrów, ale na szczęście w środku znajduje się wiele dróżek, które pozwalają na swojego rodzaju orientację w terenie. Z działalności człowieka można tutaj spotkać wiele leśniczówek oraz karmników. Pewnie znajdzie się tutaj wiele innych rzeczy, ale to już nie jest tak oczywiste.

----

MG

Polowanie na Czarownice

Każdy z was otrzymał kopię ogłoszenia, na którym podane było miejsce i czas spotkania. Chatka, która stała przed wejściem do lasu w terenach zachodnich otoczone szeregiem drzew od północy stanowiła ostatnią przystań ludzkości przed królestwem natury. Wykonana była z drewna, które było już lekko spróchniałe. Mogliście łatwo ocenić wiek budowli na około 50 lat. Zbudowana była na planie kwadratu o boku siedmiu metrów i parterowej wysokości. Mimo spadzistego dachu wydawało się, że nie posiada użytkowego poddasza. W wielu miejscach była zawilgocona i zgrzybiała, widać było, że nikt o nią nie dbał, a deszcz obszedł się z nią dość brutalnie. Przed samą chatką znajdowała się mała polanka, na której rosła niska, jasna trawa. Obok biegł trakt, który prowadził w stronę samego lasu. Widzieliście go już. Pierwsza część była lasem liściastym.

W sumie wydawałoby się, że na starcie misji będzie nudno tak jak w większości kanonów. W sumie żadnej akcji nie rozpocznę, ale nie mógłbym nie dodać o powietrzu, które... wyglądało jakby było rozrywane. W niektórych miejscach pojawiały się czarne dziury, które dopiero po chwili bledły i się zasklepiały. Mimo, że widok był niezwykły to nie stanowił on dla was żadnego zagrożenia. Dziury w otoczeniu nie raniły was, jedynie ostrzegały, że coś tutaj jest nie tak.

Właśnie w takim otoczeniu przyszło wam spełniać misję. W ogłoszeniu znajdowała się informacja, że wasi pracodawcy Hans i Gretel będą czekać na was w znajdującym się przed wami drewnianym domku. Chyba warto byłoby się z nimi spotkać przed rozpoczęciem misji? Może oni będą potrafili wytłumaczyć anomalię powietrza.

----------------------------------------------
Zasady uczestnictwa w misji:
1. Piszemy jeden post na kolejkę, chyba, że ja napiszę inaczej
2. Czas na odpis to minimum 72h. Jeżeli jednak wszyscy odpiszą wcześniej to ja też postaram się szybciej odpisać.
3. Jeżeli ktoś nie odpisuje oceniam to tak jakby stał bez ruchu.
4. Przy trzecim pod rząd braku odpisu skreślam z listy.
5. Usprawiedliwione nieobecności są brane pod uwagę.
6. W każdej kolejce musi odpisać przynajmniej jedna osoba.
7. W razie wyrzucenia kogoś z misji może dojść inny użytkownik po omówieniu tego ze mną.
8. Na razie zaczynacie w mniej licznym gronie. Część jeszcze walczy z KP więc dojdą później. Oczywiście dostaną nieco mniej PD. Mógłbym co prawda wstrzymać misję o tydzień, ale chyba każdy woli szybciej zacząć.

Czas na odpis 1 kwietnia godz 8:00
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shunsui Shun Yuu
Wiek : 18 lat
Wzrost/waga : 184cm/84kg
Rodzaj magii : Magia Błyskawic
Gildia : Szczury
Staż w gildii : Półtora roku
Liczba postów : 25
Dołączył/a : 05/01/2017

PisanieTemat: Re: Las   Czw Lip 06 2017, 02:11

Gdyby Shun był sobą, pewnie uznałby za zniewagę to, jak zwraca się do niego człowiek stojący w drzwiach. Ale Shun nie był sobą, a odpowiedź była dla niego tylko odpowiedzią. Niemniej zanotował sobie w umyśle imię mężczyzny, myśląc nad tym co powiedział.
Jakie imię pasowałoby do niego? Zadawał sobie to pytanie kilka razy, nie mogąc znaleźć odpowiedzi. Nie wiedział, jak nazywał się wcześniej. Nie wiedział też co wybrać teraz. Próbował wybrać coś, co odnosiło się do niego samego, ale nie mógł znaleźć słowa by siebie określić... Być może niedługo odnajdzie to, co na nowo go ukształtuje.
Myślał dalej o tym, co powiedział Caleb. Kazał mu wstać, ale przecież proces asymiliacji nie został zakończony. Poczekał jeszcze jakiś czas, kiedy był już pewny, że w jego ciele nie zachodzą już żadne zmiany i zwyczajnie próbował pozbyć się z siebie czarnych pnączy, po chwili zakładając na siebie tunikę rzuconą mu przez Caleba.
Kiedy dotarł na plac, był ciekawy, czym będzie polowanie, na które wyrusza.
Od momentu, kiedy Caleb go zostawił, powoli przestawało go męczyć zamroczenie i roztargnienie. W tej chwili był czujny i chłonął wszystko, co zobaczył dookoła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3737-shunsui-yuu

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Heisher
Wiek : 23
Wzrost/waga : 183cm/87kg.
Rodzaj magii : Energii
Gildia : Kaktus
Staż w gildii : Jeden rok
Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

PisanieTemat: Re: Las   Sob Lip 08 2017, 13:30

MyGy

Gdyby Shun był sobą, najpewniej ponownie zostałby zabity. Na (jego) szczęście nie do końca tak było. Mogło się też zdarzyć, że mylnie ocenił przynależność gatunkową osobnika, z którym rozmawiał. W pewnych kręgach za tego typu zabiegi zostałby zlinczowany. Teraz jednak nasz bohater miał inne sprawy na głowie, niż ewentualne starcia z najbardziej zatwardziałymi wyznawcami ideologii gender. Pierwszym problemem, na który napotkał był wybór imienia, które by mu odpowiadało. Zdawało się jednak, że nie był jeszcze gotów na podjęcie tak istotnej decyzji. Teraz jednak postanowił zaczekać, aż jego organizm zakończy asymilację.

Chłopak nie rozumiał, co działo się z jego ciałem, jednak skupiwszy się na miejscach, w których pnącza wrastały w jego ciało, czuł delikatne mrowienie. Czekał, lecz nie ustawało. Przeciwnie, wzmagało się. Z każdą chwilą niepokojące uczucie przybierało na sile, w końcu przeradzając się w ból. W ból bijący z licznych miejsc na jego ciele. Jakby każde pnącze wydzierało coś z jego wnętrza. Cierpienie rosło. Wszystkie mięśnie Szczura były napięte, a jego twarz wykrzywiona w wyrazie niewypowiedzianej męki. Męki, której towarzyszył krzyk. Dopiero po chwili zorientował się, że to jego krzyk. Nie wytrzymał. Zerwał się, wstał, zrywając trzymające go więzi. Ich części zostały jednak w jego ciele, zwisając bezwładnie.

Dyszał niespokojnie, nierówno. Drżał. Próbował złapać oddech, uspokoić się, ale nie był w stanie tego zrobić. Próbował usunąć resztę pnączy ze swego ciała, lecz na próżno. Zdawały sie być głęboko w jego ciele, trzymając się go na całej swej powierzchni. Po chwili udało mu się uspokoić oddech. Spojrzał na tunikę. Wziąwszy ją do ręki, spostrzegł cień, który pojawił się przed nim I usłyszał niepokojący odgłos. Odgłos przypominający bulgotanie, duszenie się I warczenie. Odwróciwszy wzrok w stronę drzwi, zobaczył stworzenie o sylwetce wilka, ale większe, o brązowych naroślach pokrywających jego ciało. W paszczy istoty znajdowała się częściowo obgryzione przedramię ludzkie ze zwisającą, bezwładną dłonią. Przedramie, które uderzyło o podłoże, gdy stworzenie ruszyło biegiem w stronę młodzieńca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera http://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shunsui Shun Yuu
Wiek : 18 lat
Wzrost/waga : 184cm/84kg
Rodzaj magii : Magia Błyskawic
Gildia : Szczury
Staż w gildii : Półtora roku
Liczba postów : 25
Dołączył/a : 05/01/2017

PisanieTemat: Re: Las   Pon Lip 10 2017, 13:54

To co działo się w tym momencie z Shunem, było dla niego znajome. Ból, który teraz przeżywał, był nieznośny, ale i w pewien sposób... przyjemny? Był to pierwszy punkt zaczepienia, który wyzwalał w nim wspomnienia. Poprzez krzyki, w jego głowie zaczynały pojawiać się obrazy, kiedy leży na metalowym stole, rażony setkami uderzeń prądu. Wiedział, że to się już kiedyś zdarzyło... Nie miał jednak pojęcia, kiedy, jak i dlaczego. Przeżywał te same męki... Po chwili, oczami wyobraźni zobaczył, jak nachyla się nad nim postać z jego twarzą, zdenerwowana, ze łzami w oczach, a ból ustaje. Ustał i tutaj, a ostatnie co zobaczył, był uśmiech jego twarzy. Albo raczej kogoś, kto wyglądał tak samo jak on.
Chłopak wstał, dysząc, nie mogąc się uspokoić. Pnącza, które nadal znajdowały się w nim, cały czas dostarczały nowe pokłady bólu, ale nie potrafił sobie już nic przypomnieć. Poprzedni ból ustał, a ten był zwyczajnie za słaby.
Uklęknął, próbując w końcu dojść do siebie. To co z niego wyrastało, było osobliwe, nie mógł sobie z tym poradzić. Osoba, która kazała mu wyjść stąd nie powiedziała ani słowa, jak uwolnić się z tych więzów.
Wszystko jednak przestało mieć znaczenie, gdy w drzwiach pojawił się cień. To co w nim ujrzał, nie wzbudzało w nim strachu. A być może i wzbudzało, ale od razu przeradzał się on w gniew i w rządzę drapieżnika. Czy właśnie tak w tej chwili czuł się też jego przeciwnik? Shun był pewien, że jeśli nie będzie walczył, przegra.
Chłopak jednak nie miał pojęcia, czym był, co potrafił a w jego głowie było tylko wspomnienie błyskawic, które porażają jego ciało. Gdyby tylko wiedział, dlaczego to się zdarzyło, mógłby z pomocą tego dojść do źródła swoich mocy... Kiedy jednak wilkołak ruszył w jego stronę, instynkt starał się mu podpowiedzieć, jaką mocą dysponuje. Jednak użycie tego w praktyce, było o wiele bardziej trudniejsze.
Podświadomie, instynktownie stara się aktywować jedyne zaklęcie w jego arsenale, mając w głowie tylko poprzednie wspomnienie wyzwolone przez ból.
Jedyne, czym mógł się posiłkować w tym pokoju, to grube pnącza, które nie sposób było wyrwać z jego ciała. Nie był w stanie też przed nim uciekać, nadal przyczepiony do maszyny.
Albo mógł próbować walczyć tutaj, albo się poddać i zginąć kolejny raz.
Shun doczekał do momentu, kiedy rozpędzony wilk nie mógłby się zatrzymać w miejscu, w którym stał chłopak i odskoczył w bok, korzystając ze swojej szybkości. Odskoczył tak, by wilk wpadł prosto w pnącza, które oplątywały Shuna. Siła, z jaką pociągnąłby wilk za to, co trzymało chłopaka, powinno nadać mu tyle pędu, by okręcić się na nich i skoczyć na grzbiet monstrum i zwyczajnie oplątać owymi roślinami szyję wilka. I trzymać. Trzymać jakby od tego zależało jego życie. W zasadzie właśnie od tego, czy wytrzyma, zależało to czy będzie żył. Nie było miejsca na kompromisy, nie było miejsca, by wymyślać nowy plan działania. To była jedyna możliwość, by wygrać. A wygrana w tej dżungli oznaczała przeżycie i wyczekiwanie na kolejne starcie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3737-shunsui-yuu

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Heisher
Wiek : 23
Wzrost/waga : 183cm/87kg.
Rodzaj magii : Energii
Gildia : Kaktus
Staż w gildii : Jeden rok
Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

PisanieTemat: Re: Las   Pią Lip 14 2017, 20:27

MyGy

Myśli chłopaka plątały się wokół zdarzenia, które, zdaje się, miało miejsce w przeszłości. Zdarzenia w pewien sposób przypominającego to obecne. Któremu towarzyszyła elektryczność i ból. Ból, który odczuwał i teraz. W pewnej chwili mógł niemal poczuć, usłyszeć wyładowania przeskakujące po jego ciele. Wyładowania, które od tamtego czasu miały pozostać z nim już na zawsze. Shun nie był pewien, co dokładnie uległo zmianie tamtego dnia. Nie wiedział, dlaczego to miało miejsce ani za czyją sprawą się to stało. Powinien to pamiętać. Powinien wiedzieć, kto mu to zrobił i kto go uratował, jednak nie jedyne, co mógł odnaleźć w swej głowie to rozmazane, chaotycznie połączone ze sobą obrazy. Teraz jednak nasz bohater miał na głowie większe problemy. I bardziej uzębione.

Kiedy istota ruszyła w jego stronę, szczur starał się wykrzesać ze swego ciała siły, które, zdawało mu się, w nim drzemały. Siły związane z elektrycznością. Jak przez mgłę pamiętał uczucie, które ogarniało go, gdy korzystał ze swych zdolności. Teraz próbował je przywołać. Wiedział, że są jego jedyną nadzieją. Instynkt podpowiadał mu, że może nie wyjść żywy ze spotkania z tym zwierzęciem. Chciał przetrwać, jak każda żywa istota. Musiał przetrwać. Wtem wokół jego dłoni zatańczyły niewielkie wyładowania, iskry, lekko rozświetlając okolicę. Shun poczuł delikatne mrowienie w dłoniach. Wilk był blisko. Moment dzielił go od skoku. To teraz. Musi odskoczyć. Musi wykorzystać swoje zdolności. Naprężył mięśnie, rozkazał wyładowaniom rozejść się po jego ciele, dać mu siłę, której nie pamiętał, lecz o której wiedział. Stworzenie wybiło się wszystkimi łapami, otwierając paszczę, obnażając nieregularne kły, spływające krwią jednej z ich ofiar. Chłopak skoczył.

Miast przypływu sił, poczuł jak coś zagłębia się w jego lewej stopie, krusząc kości bez najmniejszego wysiłku i ciągnąc go Shuna tyłu. Druzgocący ból przypomniał mu ostatnie chwile, które pamiętał sprzed przebudzenia. Kiedy leżał, przebity licznymi kolcami na całym ciele, bez cienia szans na przeżycie. Instyktownie zdzielił wilka, który teraz leżał bokiem na pnączach, które niedawno jeszcze stanowiły łoże chłopaka. Zdzielił go jednak pnączem wyrastającym z jego lewej dłoni, które po chwili okręciło się wokół szyi zwierzęcia, które jednym ruchem oderwało znaczną część stopy szczura. Wypluwszy ją jednak, miotało się na boki, szarpiąc silnie. Yuu nie był w stanie utrzymać tak potężnego stworzenia. Szczególnie nie siedząc w miejscu, gdzie od rozsierdzonej bestii dzieliły go tylko własne nogi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera http://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shunsui Shun Yuu
Wiek : 18 lat
Wzrost/waga : 184cm/84kg
Rodzaj magii : Magia Błyskawic
Gildia : Szczury
Staż w gildii : Półtora roku
Liczba postów : 25
Dołączył/a : 05/01/2017

PisanieTemat: Re: Las   Czw Sie 03 2017, 15:03

Shun był w szoku. Szoku, spowodowanym rozmazanymi obrazami, zimnym gniewem, bólem i szybkością, z jaką działo się wszystko dookoła. Chłopakowi udało się w jakimś sensie zrobić to, co sobie zaplanował, a raczej co zaplanował jego instynkt. Adrenalina, która krążyła w jego ciele, pozwalała choć chwilowo zapomnieć czy zmniejszyć ból. Teraz starał się przetrwać, przeżyć i pokonać bestie. Nie pozwoli ponownie na to, żeby umrzeć. Nie chciał na to pozwolić.
Chłopak zdecydował się na kolejne dramatyczne działanie, ale dające mu pewną szansę na przeżycie i zabicie zwierzęcia.
Zęby kłapały wokół jego nóg, jedną ręką przytrzymywał pnącze wokół jego szyi. Ale jedną ręką miał wolną i mógł coś nią zrobił. Z szybkością jaką dysponował, szybko sięgnął ku oku zwierzęcia, chcąc je wyłupać i zmiażdżyć. Oślepić, zadać ból, sprawić by zwierzę zdało sobie sprawę, że to chłopak jest łowcą i nie da się zabić za zwykłą rządzę zabijania. Bo gdyby chodziło tylko o pożywienie, zadowoliłby się tym, co znalazł przed budynkiem.
Gdyby udało mu się złapać i drugie oko, zaraz po zmiażdżeniu pierwszego, z pewnością zwierzę byłoby na przegranej, być może względnie, pozycji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3737-shunsui-yuu

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Heisher
Wiek : 23
Wzrost/waga : 183cm/87kg.
Rodzaj magii : Energii
Gildia : Kaktus
Staż w gildii : Jeden rok
Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

PisanieTemat: Re: Las   Czw Sie 03 2017, 19:35

MyGy

Rozzłoszczone zwierzę rzucało się na wszystkie strony, kazdym szarpnięciem zmuszając Shuna do wykorzystania kikuta stopy do względnego utrzymania równowagi. Chłopak jednak nie poddawał się, mimo że jego sytuacja nie należała do dobrych. W zasadzie należała do tych mocno kappa. Tak czy inaczej, lewa dłoń naszego bohatera miała pognać w stronę prawego oka bestii, by zagłębić się w nim, ograniczając wizję wroga. Mag musiał złapać nieustannie poruszający się pysk bestii. Kłapiąca, pełna zębów niemal tak długich, jak palce Szczura paszcza oddalona była od niego o centymetry. Musiał działać, by przeżyć. Gałka oczna przypominała połączenie galaretki z mięsem. Ciepła krew pokryłą dłoń Yuu. Krew pochodząca z oczodołu stworzenia i ta, którą spływała z miejsca, gdzie do tej pory znajdował się mały palec i palec wskazujący, którymi chwycił szczękę potwora, teraz jeszcze wścieklej miotającego paszczą, wydając z siebie niskie odgłosy przywodzące Shunowi na myśl jednoczesne szczekanie wielu ogromnych psów. Nagle osiemnastolatek poczuł lekkie poruszenie, które zdawało się wychodzić z jego ciała. Dostrzegł, że z lewego przedramienia, odrzuconego machnięciem pyska bestii, tuż nad dłonią wychodzi mu wijące się pnącze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera http://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Tori Jeaggs
Wiek : 23
Wzrost/waga : 192 cm/ 107 kg
Rodzaj magii : Warlord
Gildia : Kaktus
Staż w gildii : Rok
Liczba postów : 73
Dołączył/a : 26/12/2014

PisanieTemat: Re: Las   Nie Wrz 17 2017, 12:23

MyGy

Shun nie był pewien, dlaczego tak łupie go w łeb i nagle wszystko zrobiło się czarne? Bestia go dorwała? No, w pewnym sensie. Otworzywszy oczy, chłopak zobaczył butelkę neverbeeńskiej Grzybówki Deluxe. Musiał przyznać, że obiecywane przez ich PR niezapomniane, żywe wrażenia faktycznie takie były. Na wszelki wypadek nasz bohater pooglądał się w lustrze, czy na pewno nie wyrastają z niego pnącza, czy nie jest przypadkiem poprzebijany na całym ciele, ale nie było śladu po niczym takim. Cóż. Najwyraźniej Grzybówka jednak nie jest na jego głowę.

Sio.

10 PD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2579-wielkie-zasoby-wielkiego-tori-ego#44293 http://ftpm.forumpolish.com/t2572-tori-jeaggs
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Las   

Powrót do góry Go down
 
Las
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail Path Magician - Zagłęb się w świat magii :: 
Zachodnie Fiore
 :: Inne Tereny Zachodnie
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.