HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Restauracja "Turne gusto" - Page 3




 

Share
 

 Restauracja "Turne gusto"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Melior


Melior


Liczba postów : 791
Dołączył/a : 12/08/2012

Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 EmptySob Sie 25 2012, 21:38

First topic message reminder :

Ten ładnie wyglądający lokal został ulokowany w uroczym miejscu znajdującym się w okolicach góry. Oferty w menu sugerują orientalne potrawy, ale także te robione na specjalne zamówienie. Można właściwie powiedzieć, iż znajdzie się tu zawsze coś dla każdego. Sala jest jasna i przestronna, jednakże specjalne parawaniki zapewniają odosobnienie i ciszę, takie złudzenie prywatności. Zazwyczaj nie ma tu zbyt wielkich tłoków, no chyba iż zjawią się w okolicy grupy wycieczkowe. W sali gościnnej poustawiane są okrągłe stoliczki przykryte kolorowymi, estetycznymi serwetami. Na ścianach znajdują się różne przedmioty, stare butelki, bukiety zawsze świeżych kwiatów, parę replik słynnych artystów.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t71-konto-meliora https://ftpm.forumpolish.com/t64-melior-von-terks https://ftpm.forumpolish.com/t1202-grande-equazione-ksiega-czarow-meliora

AutorWiadomość
Kagami


Kagami


Liczba postów : 127
Dołączył/a : 17/11/2012
Skąd : Raszyn

Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 EmptySob Lis 24 2012, 19:27

Moim zdaniem moja rozmówczyni nie była zwyczajną osobą. To nie tak, że nie mogła usiedzieć w jednym miejscu przez chwilę, bo to nieprawda, ale mimo wszystko zmieniała swoją pozycję dając wyobrażenie, że siedzi w niej kilka różnych osób.
Nieważne, nie każdy jest z kamienia.
W końcu uśmiechnęła się w moją stronę. Jest to jakiś postęp.
No owszem, zająknąłem się. Tak to już jest jeśli ksywka przylega do kogoś bardziej niż imię.
Ech, teraz istnieje raczej mała szansa, że uwierzy mi, że to moje imię. W tym środowisku każdy jest podejrzliwy.
- Cóż, wbrew pozorom to jest moje prawdziwe imię. Po prostu jako jedna z pierwszych je poznałaś, zazwyczaj nie wyjawiam go byle komu. Mrugnąłem przez stół, próbując lodów z kawałkiem ananasa.
Tak, warto było tutaj przyjść, choćby dla jakości tego deseru.
Po minie Miyu widać było, że też tak uważa.
Powrót do góry Go down
Miyu


Miyu


Liczba postów : 396
Dołączył/a : 04/10/2012

Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 EmptySob Lis 24 2012, 20:53

-Rozumiem - mruknęła kiedy ponownie miała łyżeczkę w ustach. Przecież nie powinno się mówić z jedzeniem w ustach, ale jednak Miyu nie jest tak do końca dobrze wychowana. Chociaż to nawet nie o wychowanie chodzi tylko nawet o to, że przypadkiem jedzenie może wybrać niewłaściwą drogę no i klops. Szybko skończyła ciasto, zawsze tak jest co dobra szybko się kończy. Niestety, drugiego już nie zamówi i tak zaszalała. Odłożyła talerzyk na stół wraz z łyżeczką. Obróciła się, żeby wziąć torbę i wyjąć pieniądze. Jednak portfelik był na samym dnie no i mały króliczek wypadł. Nie zwróciła najpierw na to uwagi, wyjęła portfel i wyciągnęła pieniądze. Położyła je na stoliku, mniej więcej pamiętała jakie są ceny dlatego wzięła chyba nawet więcej niż musiała. Schowała portfel i wtedy podniosła małego króliczka z podłogi i schowała
-Było by źle gdybym cię zgubiła - mówiła do siebie z niewielkim uśmiechem zamykając torebkę. Podniosła głowę i wstała - Wybacz, ale będę się już zbierać
Powrót do góry Go down
Kagami


Kagami


Liczba postów : 127
Dołączył/a : 17/11/2012
Skąd : Raszyn

Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 EmptySob Lis 24 2012, 21:49

Porcja lodów owocowych znikała w zastraszającym tempie. Niepotrzebnie wstrzymałem się z wzięciem porcji maxi. Jadłem w milczeniu, zerkając co jakiś czas na Miyu, która również nie przełamywała ciszy, która między nami zapadła.
W sumie nie bardzo mi to przeszkadzało.
Była jedną z takich osób, z którymi można posiedzieć i pomilczeć i od razu jest przyjemniej. I nie musieliśmy dużo mówić, to było mi strasznie na rękę. Czasem milczenie znaczy więcej niż gadanie.
Zauważyłem, że dziewczyna zbiera się do wyjścia. Gdy wyjęła portfel i zaczęła wyciągać pieniądze zatrzymałem jej rękę.
- Dzisiaj niech będzie na mnie. Powiedziałem z uśmiechem i uregulowałem oba rachunki. Przynajmniej nie musiałem jak zwykle siedzieć sam przy stoliku.
- Ja też muszę iść. Do następnego razu. Pożegnałem się z dziewczyną, całując ją w policzek, po czym odwróciłem się i wyszedłem.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Miyu


Miyu


Liczba postów : 396
Dołączył/a : 04/10/2012

Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 EmptySob Lis 24 2012, 21:59

Taiga postanowił zapłacić za ich oboje? Em.. skoro tak chciał to niech będzie, więcej zostanie w kieszeni Miyu. Która nie była zbytnio napełniona, ale zawsze. Przerzuciła torbę przez ramię i upewniła się, że jest zamknięta żeby nic z niej po drodze nie wypadło. Ni stąd ni zowąd dostała buziaka w policzek. Dość nie spodziewane to było. Na jej twarzy nie pojawił się żaden rumieniec ani nic.
-Etoo... - mruknęła, a chłopak już zdążył wyjść. Czasem ludzi zbyt wolno reagują. Zwykle przez zdziwienie i potem do nich dociera co się stało - Następny raz pewnie nie nastąpi - westchnęła pod nosem i również wyszła.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Turne gusto"   Restauracja "Turne gusto" - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Restauracja "Turne gusto"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Restauracja
» Restauracja "U Ahmeda"
» Restauracja ,, Pod krzywym ryjem"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Południowe Fiore :: Era
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.