facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Obrzeża lasu - Page 26
 

Share | 
 

 Obrzeża lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Wielki Kot.
Wiek : Tyle, ile Uniwersum.
Wzrost/waga : Kocia.
Rodzaj magii : Panel Administracyjny.
Gildia : Gildia Administracyjna.
Staż w gildii : Od zawsze.
Liczba postów : 1109
Dołączył/a : 10/08/2012

PisanieTemat: Obrzeża lasu   Pon Sie 20, 2012 10:20 am

First topic message reminder :

  Jak mogą one wyglądać? A no jest mniej drzewek, to na bank. Ale są i im bardziej się w nie zacznie wchodzić tym więcej ich będzie. Bo to jednak obrzeża lasu, co jest naturalne że im bardziej będziesz w nie wchodzić, tym bardziej bez mapy/kompasu, tym szybciej się zgubisz jak okolicy nie znasz. Przed laskiem jest zaś wieeeeeeelka polana. Nic, tylko tutaj jakieś osiedle zbudować... chociaż nie, jakieś tam domki są. 10 domków, w tym jeden większy na samym środku jakiegoś placu wokół którego stoi reszta. Chatki z drewna, jakiś spożywczak też się znajdzie. W oddali zaś jest rzeczka i jakiś budynek. A jeszcze dalej za rzeczką jakaś kolejna wioska.MG
Tak też nasza mongolska panda wraz z kolekcjonerem jakiś podejrzanych kluczy tworzą nam parkę, która raczyła się zlitować nad biednymi i bezbronnymi mieszkańcami lasu. Mówiąc o bezbronnych mówimy też o wszelkich kotowatych i misiowatych. Po zerwaniu kartki z ogłoszeniem ruszyliście pod wskazany adres. Znaczy, ruszylibyście, gdyby ten adres był napisany, bo jednak słowo ,,las" niewiele mówi, tym bardziej że las wielki. Własnie stoicie sobie na jego skraju. Gdzieś daleko widać dym. Ale czy to ognisko czy cywilizacja - nie wiecie. Ale równie dobrze możecie ruszyć w głąb lasu w odwiedziny do Kubusia Puchatka, może to on wystawił ogłoszenie? Tak czy inaczej, gdzie iść - nie wiedzieliście, wiedzieliście tylko że to gdzieś w lesie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Mag klasy S

avatar


Imię i nazwisko : Kirino Ayame
Wiek : 18
Wzrost/waga : 165 (zyskała 10)cm/48 kg
Rodzaj magii : Magia kwiatów
Gildia : Brak
Staż w gildii : W FT od października x800 ale potem nie pykło i już nie jest
Liczba postów : 3006
Dołączył/a : 14/11/2012

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   Sro Kwi 11, 2018 12:41 am

Bez pytajnika? Ayame odruchowo, niewiele myśląc dopisała pytajnik w miejscu, w którym go brakowało. Nie odzywała się ani słowem, tak jak tego od niej wymagano, niespecjalnie mając cokolwiek przeciwko temu. Skoro wszyscy tu zebrani chcieli zachować ciszę, a ona nie miała widocznego, logicznego powodu by ciszę tę przerywać była w stanie uszanować ich zachcianki, tym bardziej, że hrabia chciał najwyraźniej tego samego i tych samych dziwnych zasad w tym miejscu przestrzegał. Dlatego też w kompletnej ciszy, zakłócanej tylko skrobaniem długopisu, zaczęła pisać odpowiedź na pytanie, które pojawiło się przed nią. Trochę dziwiła ją obecność osób, które się tu pojawiły. Choć może inaczej - ich obecność jej nie dziwiła, ale dziwiło ją to, że być może mieli oni jakieś większe znaczenie niż wszystkie inne "Kiriny" znajdujące się w tym miejscu. Przechadzając się wcześniej po tym miejscu zdążyła już przecież widzieć całkiem sporą ich ilość, a większość z nich raczej nie chciała mieć niczego z nią wspólnego, tu tymczasem, pojawiły się dwie osoby, które były kompletnie "okej" z jej obecnością. Interesujące.

Jak brzmiała natomiast jej odpowiedź? Bardzo prosto.

"Wygodnym kłamstwem, które należy zetrzeć."

Po napisaniu odpowiedzi rozejrzała się wokół zastanawiając się czy ktokolwiek odbierze od niej teraz ten notes i czy coś w ogóle się stanie. Przy okazji chciała przejrzeć pozostałe kartki notatnika i zobaczyć czy znajdowało się w nich cokolwiek ciekawego. Może inne pytania? Zerknęła też na hrabiego, chcąc wiedzieć co ten czyni.

Nader interesujące.

_________________


Her voice
♫ I remove withered flowers~ ♪
~past is not important anymore~
Her theme?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino http://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame http://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Han Chun-woo
Wiek : 24
Wzrost/waga : 191cm/90kg
Rodzaj magii : Ciała || Moc władców: Ogień
Gildia : Samotnicy
Staż w gildii : Członek GH od x799 do x802
Liczba postów : 3518
Dołączył/a : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   Czw Kwi 12, 2018 2:22 pm

MG

Hrabia w ciszy patrzył przez okno, zupełnie jak by nie dotyczyło go to, co działo się w pomieszczeniu. Klon Kirino stał spokojnie, czekając. Najbardziej zainteresowany tym co pisze Kirino, był mężczyzna który niedawno wszedł do pomieszczenia. Kiedy dziewczyna skończyła czytać uśmiechnął się zadowolony i spojrzał na stojącą kobietę, potwierdzająco kiwając głową. W notesie, nie znajdowało się nic więcej ciekawego. Teraz jednak kobieta nachyliła się przy Kirino i swoim ołówkiem namazała na kartce

W odróżnieniu od tamtych, tego i następnych światów już nie znam. To twoje światy. Zdążyliśmy się już przekonać, że w tym gildia Fairy Tail, to wrogowie ludzkości i Władcy tego świata. Świata w którym "Kirino" skazana jest na cierpienie-Pokrótce nakreśliła sytuację dla aktualnej Kirino, spojrzała wyczekująco, czy ta nie ma jakichś pytań.

_________________

Ważne informacje:Wszystkie zaklęcia mają teraz 1/10 szansy na bycie wzmocnionymi o 25%, 1/10 szansy na bycie osłabionymi o 25%, 1/10 szansy na to, że nie zadziałają (rzut kostką k10, efekty pojawią się jeśli wypadnie 1 lub 2 lub 3)


&


Jajko Ciała - Niebieskie jajko faberge w czarne paski pokrywające dość randomowo powierzchnię jajka (jego zniszczenie skutkuje omdleniem, nie naprawienie go w ciągu następnych 6 postów powoduje rozpadnięcie się ciała na kawałki). Aktualnie zamknięte w pasku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana http://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong http://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545

Mag klasy S

avatar


Imię i nazwisko : Kirino Ayame
Wiek : 18
Wzrost/waga : 165 (zyskała 10)cm/48 kg
Rodzaj magii : Magia kwiatów
Gildia : Brak
Staż w gildii : W FT od października x800 ale potem nie pykło i już nie jest
Liczba postów : 3006
Dołączył/a : 14/11/2012

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   Sob Kwi 14, 2018 9:20 pm

Jej światy? Kirino zamyśliła się przez chwilę. W jaki sposób te światy były jej? Ona je stworzyła? Jeśli tak to na pewno działo się to kompletnie nieświadomie. Nie miałaby przecież żadnego interesu w tworzeniu świata, w którym to właśnie jej byłoby najgorzej na świecie. Co prawda przez "nią" w tym świecie na myśli miało się multum innych osób o podobnej aparycji do Ayame, to jednak nawet coś takiego nie pojawiłoby się w głowie dziewczyny jako coś do czego chciałaby dążyć. Jeśli to miałby być wykreowany przez nią świat to byłoby odwrotnie - to wróżki raczej obawiałyby się jej, a nie odwrotnie.

Była jeszcze jedna ciekawa rzecz - jej klon poruszył kwestię tego, że poprzednie światy były klonu znane. Czy w takim razie bezpiecznie można było założyć, że ta tutaj dziewczyna, była tą samą, która pomagała jej przy tworzeniu miecza? Czy udało się jej razem z hrabią przenieść w to miejsce po tym co działo się tam? Ayame miała kilka pytań, a skoro była okazja do ich zadania, to zamierzała je zadać. Już nawet zaczęła otwierać usta by się odezwać, gdy przypomniała sobie, że raczej powinna była pisać. Wyglądało na to, że tak to tu działało, a na razie Kirino nie zamierzała tego jeszcze kwestionować. Jeszcze. Dlatego pozwoliła sobie przejąć notes z rąk "Kirino" i zacząć w nim pisać.

Co się stało z bronią z tamtego świata? Z tamtym kowalem? Udało się ją wykuć? Gdzie ona jest? Jak się tu dostaliśmy? Dlaczego nikt nic nie mówi, a zamiast tego piszemy? I ostatecznie, czemu w ogóle tu jesteśmy? Odpowiedź na każde z tych pytań będzie pomocna. Odpowiedź na którekolwiek również.

Zadała wiele pytań, bo była ciekawa odpowiedzi, nie zapytała jednak o genezę tego świata, jako że nie wydawało się jej to w tym momencie jakoś specjalnie znaczące. Oddała jednak notes wraz z pytaniami "Kirino" i odwróciła głowę w bok, przyglądając się z zaciekawieniem hrabiemu. Wciąż tu był, razem z nią. To chyba było najciekawsze w tym wszystkim.

I co dziwne, cieszyło ją.

_________________


Her voice
♫ I remove withered flowers~ ♪
~past is not important anymore~
Her theme?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino http://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame http://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Han Chun-woo
Wiek : 24
Wzrost/waga : 191cm/90kg
Rodzaj magii : Ciała || Moc władców: Ogień
Gildia : Samotnicy
Staż w gildii : Członek GH od x799 do x802
Liczba postów : 3518
Dołączył/a : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   Wto Kwi 17, 2018 11:34 am

MG

Widząc całkiem sporą listę pytań, Alter Kirino usiadła na kanapie, opierając łokieć na kolanie i podpierając dłonią głowę. Sporo pytań, a na wszystkie wypadało odpowiedzieć i tak zaczęła szybko skrobać odpowiedź dla Kirino. Chwilę trwało, nim dziewczyna odzyskała notes wraz z informacjami których chciała.
Jest w tobie. I całkiem ważne jest bym szybko nauczyła cię, jak ją wyciągnąć. Kowal pozostał w swoim świecie. Kiedy skończył kuc nie był już nam dłużej potrzebny. Niestety byłaś zbyt ranna w trakcie wykuwania broni i nie przeżyłaś procesu, co spowodowało zakończenie tamtej części historii i przeniesienie nas do kolejnego rozdziału. Jesteśmy tu bo to kolejny przystanek w drodze do celu. A teraz, mówienie... ten świat jest bardzo dziwnie skonstruowany. Zapewne już zauważyłaś że wszyscy wyglądają tu jak ty a twoja była gildia to największe zło tego świata. To ma coś wspólnego z tobą, sama musisz znaleźć odpowiedź na to dlaczego więc z twojego umysły powstał taki a nie inny świat. Każda osoba która odezwie się w tym świecie, a nie należy do tutejszego Fairy Tail, zwraca na siebie uwagę "Strażników". Już członkowie Fairy Tail to spore wyzwanie, ale strażnicy to zupełnie inny poziom. Nie możemy sobie pozwolić na walkę z nimi. Nawet gdy sama miałam pełnie siły, walka z więcej niż jednym strażnikiem naraz byłaby bardzo ciężka a tutaj z jakiegoś powodu, jest ich całe mnóstwo. Co do zaliczenia tego piętra - tutaj również, to ty musisz znaleźć odpowiedź na to pytanie, jak mówiłam, to twój świat-No i tak, pytania i wątpliwości Kirino zostały chyba rozwiane. Teraz zapewne, pojawiły się nowe...

_________________

Ważne informacje:Wszystkie zaklęcia mają teraz 1/10 szansy na bycie wzmocnionymi o 25%, 1/10 szansy na bycie osłabionymi o 25%, 1/10 szansy na to, że nie zadziałają (rzut kostką k10, efekty pojawią się jeśli wypadnie 1 lub 2 lub 3)


&


Jajko Ciała - Niebieskie jajko faberge w czarne paski pokrywające dość randomowo powierzchnię jajka (jego zniszczenie skutkuje omdleniem, nie naprawienie go w ciągu następnych 6 postów powoduje rozpadnięcie się ciała na kawałki). Aktualnie zamknięte w pasku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana http://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong http://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545

Mag klasy S

avatar


Imię i nazwisko : Kirino Ayame
Wiek : 18
Wzrost/waga : 165 (zyskała 10)cm/48 kg
Rodzaj magii : Magia kwiatów
Gildia : Brak
Staż w gildii : W FT od października x800 ale potem nie pykło i już nie jest
Liczba postów : 3006
Dołączył/a : 14/11/2012

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   Yesterday at 8:48 pm

Tak, istotnie - teraz pojawiły się nowe pytania, choć Ayame nie zamierzała zadawać "na głos" wszystkich. Interesowało ją to dlaczego pozbyli się tak łatwo kowala. Ktoś kto potrafił wykuwać potężną broń wydawał się być zręcznym sprzymierzeńcem, tymczasem tak łatwo się z nim rozstali. Z drugiej zaś strony hrabia cały czas tutaj był. Mimo tego, że jego jedynym powodem towarzystwa było po prostu "zobaczenie ciekawych rzeczy". W pewien sposób jego wartość i wartość kowala starły się przeciwstawione sobie w głowie dziewczyny, która zastanawiała się dlaczego hrabia wciąż tu jest. Cieszyło ją to, lecz jednocześnie tego nie do końca rozumiała.

Dziewczyna kiwała miarowo głową podczas lektury, do momentu aż dotarła do wzmianki o strażnikach, przy której to zatrzymała się na dłuższą chwilę. Z jakiegoś powodu przypomniał się jej moment, gdy pierwszy raz pojawiła się w innym świecie, gdy bezmyślnie ruszyła do walki z metalowymi kurami. Teraz, co było dla niej pewnego rodzaju rewelacją, uświadomiła sobie, że nie ma ochoty bezcelowo zetrzeć się z tymi potężnymi istotami, których sensu istnienia nie rozumiała. Dlaczego miały pojawić się gdy tylko ktokolwiek się odezwał? Dlaczego tak dziwnie działali? Kolejne pytania wypełniły głowę Kirino, kolejne pytania, których jednak nie zamierzała formułować w notesie. Jej rozmówcy nie mieli przecież na nie odpowiedzi.
...dlaczego jednak Fairy Tail mówić mogło? Poza tym ona raz już się odezwała w tym miejscu. Czy strażnicy już zwrócili swoją uwagę na nią i czekali na dobry moment by się pokazać?

Dziewczyna postanowiła jednak ostatecznie coś jeszcze napisać w notesie. Ostatecznie tylko tak mogli się komunikować.

Nie wydaje mi się byśmy mieli swobodę i luksus marnowania czasu więc przejdźmy jak najszybciej do nauki. Co mam zrobić? I jeszcze, tak dla informacji, pierwszy raz od bardzo długiego czasu ponownie czuję w sobie energię magiczną. Czy to ta broń czy coś kompletnie innego?

Zapytała, choć wiedziała tak naprawdę, że jej rozmówczyni równie dobrze mogła nie wiedzieć. Nic jednak pytając nie traciła. Gotowa też była do nauki. Paliła się więc do tego, by dosięgnąć swej nowej broni. Nie mogła nawet powstrzymać się od uśmiechu.

Co do zaliczenia tego "piętra"... pewien pomysł na to miała. I on też był całkiem zabawny.

_________________


Her voice
♫ I remove withered flowers~ ♪
~past is not important anymore~
Her theme?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino http://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame http://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Obrzeża lasu   

Powrót do góry Go down
 
Obrzeża lasu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Wschodnie Fiore
 :: Wschodni Las
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPG
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.