HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Amy Lennox




 

Share
 

 Amy Lennox

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Amy


Amy


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 26/05/2013
Skąd : -

Amy Lennox Empty
PisanieTemat: Amy Lennox   Amy Lennox EmptyNie Maj 26 2013, 12:43

Imię: Amy
Pseudonim: Słodka Idiotka~~
Nazwisko: Lennox
Płeć: Cycki są? Są. To kobieta.
Waga: 58 kg! Za gruba to ona nie jest!
Wzrost: Takie tam skromne 1,69m…
Wiek: Taka tam osiemnastka…
Gildia: Lamia Scale! Bo mają taki ładny kolorek.
Miejsce umieszczenia znaku gildii: Prawa pierś
Klasa Maga: Okrągłe ~~0~~

Wygląd:
Jak wygląda Amy? A no wygląda jak wygląda! Chociaż to pewnie wam nic nie mówi… Żeby opisać Amy trzeba sobie wyobrazić słodką, niezbyt rozgarniętą osóbkę, która ledwo rozumie, co się do niej mówi! Dobrze, wyobraziliście sobie? No to jedziemy z tym koksem!
Amyś jest osobą o dość długich i kruczoczarnych włosach, które sięgają jej do kostek. Są taaaakie długie, ale ona nie narzeka jeśli chodzi o nie. Nie zawadzają jej, więc ma po prostu na nie wytentegowane. Ale wracając do włosów, to ma ona grzywkę, taką fajną, co czoło zasłania! W końcu, dodaje jej troszkę uroku. Teraz przejdźmy do ocząt, które mają dość ciekawą barwę, bo mają ją krwisto czerwoną. Są takie, takie no… no wiecie! Następne na liście do opisania są usta i nosek~~ Nos jest malutki, lecz też nie za mały, bo by dziwnie wyglądała, ale jest też nie za długi, by nie wyglądała jak Pinokio, gdy kłamie. Po prostu jest w sam raz. Usta, a no są! Po prostu można je opisać jako pasujące do całej reszty. Czasem są tylko pomalowane na jakiś kolor. My tutaj sobie tak opisujemy, a skóra dalej czeka… Jej skóra ma bardzo jasne zabarwienie, które przechodzi w lekką zieleń(Prawie niezauważalną pewnymi momentami) i nikt nie wie czemu jest tak, a nie inaczej. Mimo tego nikt się tym nie przejmuje, bo to po prostu jej uroczek ;3 Czasem ma na twarzy lekki makijaż, lecz też nie taki „plastikowy” nie wygląda jak tapeciara za przysłowiową dychę. Ogólna sylwetka Amy jest szczupła, ale też nie brak jej tego, co powinna mieć prawdziwa dziewczyna(Tak, tak, cycków), które nie są małe ofc. Jednym słowem ma świetną budowę ciała. Co do ubrań to są szczerze prze najróżniejsze! Ona ma po prostu manię kupowania nowych, więc na co dzień można zobaczyć ją w różnych strojach, więc ciężko opisać jakikolwiek typ. Warto dodać, że zwykle na plecach nosi gitarę, bo raczej na czymś grać musi!


Charakter:

Amy to osoba niezbyt rozgarnięta i mało orientująca się we wszystkich trudnych sprawach. Zwykle liczy na „piękne oczy”, że uda jej się coś od kogoś wybłagać, albo po prostu wyżulić. Jest jedną z najmilszych osób, ale jej problemem jest brak inteligencji, który musi nadrabiać szczęściem. Często używa słów takich jaki „Taki, taki no…”, „wytentegowany”. Niekiedy nie potrafi się wysłowić jeśli o coś chodzi. Zdarza jej się po prostu gubić język. Brak jej też poczucia wstydu. Tak, czasem po prostu zrobi coś głupiego i się tego wstydzić nie będzie, czasem się tylko zaczerwieni. Nie rzadko uśmiecha się jak głupia do sera, albo śmieje się z jakiś suchych kawałów. Niektórzy nazywają ją dziwną. Gdy dziewczyna zobaczy coś słodkiego to nie ma bata, by tego nie spróbowała, albo nie dostała chociaż okruszka z tego. Uwielbia słuchać muzyki, ale to chyba u niej normalne i nawet ma gitarę! Na której lubi brząkać, ale na innych instrumentach też umie. Jest ambitna i ma wielkie cele w życiu, którymi uwielbia dzielić się z innymi.


Historia:


17 Luty X783

Kochany pamiętniczku, przyszłam na świat! Może to wydaje się dziwne, ale uwierz mi, że nie piszę tutaj mając roczek, ale jestem już w starszym wieku, ale postanowiłam sobie uzupełnić wpis! Ostatnio rzeczą jaką pamiętam z okresu dzieciństwa to twarz śmiejącej się mamy. Była wtedy taka ładna, a ojciec palił sobie wtedy cygaro. Nie wiem skąd to pamiętam, ale na pewno sobie to uroiłam, więc to szczegół. Mieszkałam w takim pięknym domku, gdzieś przy granicy z Oak. Bardzo miło okolica, nie powiem inaczej.

15 czerwca X796

Mój kochany pamiętniczku
Mam już 13 lat! Yay! Jestem starsza w końcu, jeszcze 2 lata i będę mogła już normalnie sobie pod pijać i tak dalej! Ostatnio dostałam od rodziców gitarę! Okazało się, że gra na niej idzie mi lepiej niż myślałam! Podobno mam zadatki na porządnego muzyka, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć… Ale wróćmy do tego, że jednak ją mam!

21 Grudnia X796

Pamiętniczku!
Ostatnio zaczęło się dziać coś dziwnego! Od kiedy gram na tej gitarze czuje, że coś się dzieje! Ostatnio oglądałam program magów z Lamia Scale, którzy pokazywali jak się używa magii. Stwierdziłam, że też chcę spróbować! I wtedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Czuje, że jakoś czaruje! Chyba zostałam wiedźmą, czy tam czarodziejką, łotewa. Na razie podczas gry tworzę nutki, ale nic więcej. Są takie ładne kolorowe… Ale fajnie, że już niedługo gwiazdka, nie mogę się doczekać prezentów!
PS: Nie mogę zapomnieć kupić nowego stanika, ten robi się pomału za mały.

25 sierpnia X798

Pamiętniku!
Zostałam czarodziejką! Tak, w końcu ogarnęła parę spraw przez te dwa lata i szkoliłam się w kilku magicznych sztuczkach! Aktualnie myślę nad dołączeniem do jakiejś gildii, ale jeszcze muszę nad tym pomyśleć i potrenować! W końcu nie przyjdę tam jako zwykły żółtodziób co się dopiero uczy! Trzeba będzie to powiedzieć rodzicom…

28 marca X800

Kochany Pamiętniczku
Latek mam już 17 latek i w końcu coś tam umiem. Zdecydowałam się na dołączenie do Lamia Scale! Mają taki fajny znaczek. Po rozmowie z rodzicami dostałam ich błogosławieństwo, co do tego! A nawet mnie popierają w moim wyborze! Jutro ruszam do Shirotsune, by pogadać z ich mistrzem o moim przyjęciu!

30 Grudnia X800

Pamiętniczku
Piszę do ciebie chyba już po raz ostatni, gdyż w końcu zostałam pełnoprawnym magiem!(YAY!) Muszę w końcu zacząć jakąś robotę, bo ostatnio brak mi pieniędzy… Ale cóż! Jakoś daję radę! Poznałam tu kilku ciekawych osobistości i szczerze nie narzekam! Trochę jednak trwało nim się dostałam…


Umiejętności:
-Kumulacja Energii-
-Szermierz-
-W czepku urodzony-

Ekwipunek:

-Gitara- Zwykły instrument muzyczny nie różniący się zbytnio od innych. Dźwięki takie same wydaje…

-Tanto- Normalne tanto bez udziwnień.

-Kosmetyczka- takie coś z pudrem itp.

-Zapalniczka! W końcu ognicho trzeba czymś rozpalać!

-Stopery do uszu, trzy pary-

Rodzaj Magii: Magia Muzyki!
Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka! Każdy z nas wie jak to jest słuchać swojego ulubionego utworu, czy też o na czymś zagrać, czy zaśpiewać! Magia łączy w sobie użytkowanie śpiewu, grania na instrumentach i tworzeniu fal akustycznych(W końcu dźwięk!), Tworzenie nut z energii także jest w składzie. Bronią tej magii jest dźwięk i instrumenty na których jest on grany. Odpowiednio zagrana melodia może mieć też różne skutki, pamiętajmy o tym!(Ale spokojnie, nie przyzwie muzyką jakiegoś tyranozaura!) Pamiętajmy także o kontroli siły i częstotliwości drgań.

Pasywne Właściwości Magii

-Mów głosniej!- Chyba raczej wiadome, o co chodzi? A jak nie to trzeba wyjaśnić! Nasza kochana Amy, potrafi sprawić, by dźwięki były głośniejsze, lecz do pewnego stopnia, bo nie sprawi, że krzyk zacznie ogłuszać. Zasięg 5m dookoła, 1 dany dźwięk.

-Ciii! Nie jesteśmy w lesie…- Odwrotność „mów głośniej!”, jednym słowem potrafi ściszyć jakiś dźwięk w okolicy, lecz też nie całkowicie go wyciszyć. Np. Kroki, albo szept. W przypadku tego pierwszego i tak będą słyszalne, lecz w mniejszym stopniu. Zasięg 5m dookoła, 1 dany dźwięk.

-Mogę mówić, a co?- O co chodzi? O to czym się mówi! Gardło nigdy nie będzie boleć od krzyczenia, ani też nie zacznie skrzeczeć. Proste prawda?

-Słyszysz to?- Otóż słuch naszej Amyś, jest lepieszy niż u przeciętnego Nowaka, który nie posiada umiejętności kocich uszu. Zdolność kumuluje się zaś z umiejką kocich uszu.

-Niczym nietoperz!- Tak, nietoperze mają ciekawą zdolność echo lokacji, więc nasza czarodziejka też to potrafi. W końcu dźwięk odbija się od przedmiotów, a ona to po prostu wyłapuje. Zasięg jest ograniczony do 5m. Trzeba wydać dźwięk, by zadziałało.

-Oddaj moją gitarę ty złodzieju… albo nie, mam nową- Amyś, nie musi się martwić kradzieżą gitary, bo w ramach magii dostaje jedną dodatkową na jakiś czas.(Nowa 3 posty, po czym 3 posty przerwy)

-Magic Notes- Magiczne nutki trzeba umieć tworzyć! Podczas gry na czymś, lub nawet podczas gwizdania tworzą się nutki odpowiadające danemu dźwiękowi. Mają rozmiar 1cm i są niegroźne, ale efekt jest fajny.

-Stairway to heaven- Magiczne schody do nieba! A raczej magiczne nutki, które pozwalają się unieść, ale tylko na 2 kroki w powietrzu, bo więcej raczej nie pochodzi. Pod nogą Amy, tworzy się nuta z energii, która przypomina spodek. Jest cienka jak kartka papieru i więcej niż ona nie uniesie. Nie można na tym stać, bo się od razu rozpada. (Raz na 4 posty)

-Uzdolnienie muzyczne- Chyba raczej normalne, że czarodziejka posługująca się taką magią potrafi grać na każdym instrumencie, czyż nie?

-Czytanie nut- Bez tego jak bez ręki, normalna możliwość czytania nut, czyli wie jak coś zanucić i tak dalej.

Zaklęcia:

-Symphony of body(D)- Tak, piękna muzyczka! Zaklęcie z wykopem! Ma bardzo fajny efekt, bo przydaje się gdy ktoś zbyt wiele gada. Zacznijmy więc od początku tego pokręconego buffa! Amy, tworzy coś na kształt słuchawek w kształcie nut z energii, które umiejscawiają się na jej uszach. Gra w nich dość przyjemna muzyczka i takie tam. Efektem zaklęcia jest chwilowe podniesienie sprawności fizycznej użytkowniczki i pomaga się skupić na walce. Jest to lekkie podniesienie wydolności organizmu. Po zniknięciu zaklęcia odczuwa się zmęczenia, a podczas jego trwania otoczenie zostaje przytłumione. (Czas trwania 2 posty)

-Rock Recital(C)- W końcu występy solo to w końcu główny atut tej czarodziejki… Zaklęcie typu obszarowego, które sprawia, że wszyscy znajdujący się w zasięgu zostają odepchnięci. Amy, zostaje przez moment istną gwiazdą rocka i odpycha wszystkich przy pomocy fali dźwiękowej. Zaklęcia wiążące słabsze niż obecny poziom Rock Recital zostają anulowane(Tylko te z czegoś nietrwałego, np. ognia), a te na równi mają 50% szans na zniknięcie.

-Music Hit(C)- Cios! Tak, tym razem mamy tutaj odczynienia z ogroooomną nutą! Czarodziejka tworzy w swoich małych łapkach wielką nutę wykonaną z energii magicznej, która ma kształt ćwierćnuty. Jest dość sporych rozmiarów i utrzymuje się tylko jeden post, ale pizgnięcie nią boli i to bardzo. Zadaje obrażenia obuchowe.

-Wide Wave(C)- Co tam cięcia i wywołanie fal? Muzyka! Tym się powinno walczyć i tworzyć fale, ale dźwiękowe jak wiemy! Zaklęcie opierające się na tworzeniu fal akustycznych, które mają na celu wywołać u przeciwnika ból. Skierowane są do głębi ciała, nie na skórę, ale w narządy wewnętrzne. Fala zostaje wywołana przy pomocy strun gitary, bądź też pstryknięcia. Jeśli używana jest przy jej pomocy gitara to zasięg wynosi 10m, zaś w pstryknięciu tylko 3. Ból odpowiada mocnemu uderzeniu pięścią, lecz nie zadaje obrażeń i jest tylko chwilowy.

-Heavy Speaker!(B)- Co może robić to zaklęcie? W sumie to trzeba chwilę nad nim się zastanowić. Zaczniemy od tego, że ma to związek z głośnikami! Tak, bardzo głośnymi! Lecz nie za wielkimi, bo jak wiemy wielkość nie ma znaczenia! Lecz w zestawie z takim głośnikiem potrzebny jest mikrofon bezprzewodowy! Zaklęcie polega na stworzeniu niewielkiego(30cm) głośnika i bezprzewodowego mikrofonu. Po powiedzeniu czegoś do mikrofonu dźwięk zostaje przesłany do naszego wzmacniacza. Zwiększona siła dźwięku wydobywa się z głośnika tworząc ogromną falą dźwiękową zdolną do potwornego zranienia uszu i zaburzeń błędnika. W skrócie: Osoba, która dostanie się w działania fali zacznie odczuwać ogromny ból w uszach i zacznie się chwiać. Atak z bliskiej odległości(1m) wywoła krwawienie z uszu. Efekt nasila się jeśli w pomieszczeniu jest echo. (Zasięg 10m). Czas trwania 3 posty, fala ukierunkowana przodem do głośnika. Trzeba uważać, by też nie dostać się w zasię jego działania, bo ma również efekt na użytkownika. Osoby z czulszym słuchem są bardziej podatne (Np. Ktoś z umiejką Kocich uszu, lub polepszony słuch przez PWM, jak u Amy)


Ostatnio zmieniony przez Amy dnia Czw Cze 06 2013, 18:26, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1002-amy-lennox#14965
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Amy Lennox Empty
PisanieTemat: Re: Amy Lennox   Amy Lennox EmptyNie Maj 26 2013, 13:57

Rozumiem, że Crock idzie w odstawkę.

Cytat :
Płeć: Cycki są? Są. To kobieta.
Wcale, że nie - facet też może mieć~

Cytat :
Abyś jest osobą
Abyś? Chyba 'Amyś'.

Cytat :
ona grzywkę, taką fajną, co czoło zasłania! W końcu, dodaje jej ona
Powtórzenie.

Cytat :
Często używa słów takich jaki „Taki, taki no…”, „wytentegowany”. Często
Powtórzenie.

Cytat :
Podobno mam zagadki na porządnego muzyka
ZADATKI, nie zagadki.


Błędów znalazłam o wiele więcej - multum powtórzeń - ale jak widać nie wypisywałam.
Akcept części opisowej.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Villen


Villen


Liczba postów : 330
Dołączył/a : 18/08/2012

Amy Lennox Empty
PisanieTemat: Re: Amy Lennox   Amy Lennox EmptyPią Cze 07 2013, 14:48

Akcept
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Amy Lennox Empty
PisanieTemat: Re: Amy Lennox   Amy Lennox Empty

Powrót do góry Go down
 
Amy Lennox
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Martwe/Porzucone
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.